Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

18 Şubat 2009 Çarşamba

GERÇEK YAŞINIZ
Sağlıklı yaşam konusunda birçok çalışma,öneri ve uygulama bulunmakta. Hatta bir süredir bu konudaki yazılar, yayınlar o kadar arttı ki hangisini nasıl takip edebileceğimiz konusunda çoğu zaman yönümüzü kaybeder , yaptığımız her şeyi sorgular duruma geldik.Bir çeşit paranoya yarattı üzerimizde.
Bir gün yazılan ya da söylenenin nerdeyse ertesi gün bir anti tez ile karşılaştığını düşünürsek herkesin kendine uygun olan yolu seçmesi daha doğru.
Bana göre bedenimizi bir makine olarak düşünürsek bu makineyi çalıştığı süre içinde ( yaşadığımız süre içinde ) en az bozulma ve en yüksek fayda ile kullanma düşüncesi ile yola çıkılması mantıklı olan. Hem kendimize uygun hem de uzun vadeli yararlar sağlayabilmemiz için de bedenimizin ( sahip olduğumuz makinenin ) kullanım yaşını öğrenmemizde fayda var.Bu konuda benim ara ara yaptığım ve sonucunda dikkat etmem gereken ve doğru yaptığım noktaları da belirten bir test var.Aslında bir sağlık sitesi ve mail adresinize belirli dönemlerde sağlık haberleri de gönderiyor.Bir süredir takip ediyorum uygulaması kolay, güncel konularda yazıları bulunuyor.
Bu konudaki detayları, gerçek yaşınızı öğrenmek için aşağıdaki linki tıklayıp testi yapmanız yeterli olacaktır.
http://www.realage.com.tr