Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

9 Temmuz 2009 Perşembe

SICAK… ÇOK SICAAAAK

Her ne kadar 1 haftalık bir izin kaçamağı yaptıysam da bu tatilin içeriğinde deniz, kum, güneş olmadığı için kendimi henüz tatil yapmamış olarak görüyorum.
Sıcaklar da şu günlerde artık zorlayıcılığın üst sınırlarına ulaşınca deniz hayallerim kontrol edilemez bir sıklıkla ortaya çıkıveriyor.
Suya düşkünlüğüm kendimi bildim bileli vardır. Hatta küçükken evimizin içinin akvaryum gibi suyla dolu olmasını, bizim evde her yere yüzerek ulaşabilmemizi hayal ederdim. Annemden bu konuda bir kaç kez talepte bulunduğumu bile hatırlıyorum "Anne evi suyla dolduralım mı?" diye( Şansımı sonuna kadar denemiştim :)).
Sigorta reklâmlarından birinde evi su basıp da eşyalarla birlikte yüzen insanları bir felaket gibi gösterse de ben hala bu fikri güzel buluyorum. Ama benim akvaryum evimde eşyalar suyun kaldırma kuvvetine doğal bir dirence sahipler sadece ev halkı yüzerek hareket edebiliyor :)
Bugün, ofiste işlerim çok yoğun öğlen dışarı da çıkamadım ama kendime küçük bir mola verdim yine de ve masamın arkasında cam bölmeli toplantı odasına diktim gözlerimi. Buradan ne güzel bir akvaryum ev olur diye!!!! :)
Düşünsenize ofisinizde kocaman bir akvaryum tankı var ve serinlemek istediğinizde biraz yüzüp çıkabiliyorsunuz ya da ofisin tamamı suyun içinde:) Süper olurdu di mi?

Ayyy ben kendimi alamıyorum koskoca toplantı odasını içi su dolu olarak düşünmekten :) Acebağ toplantı odasını suyla doldurma fikrimi yönetime önersem mi? Ne dersiniz?
Sıcak, yoğunluk ve temmuz ortasına kadar hala yüzememiş olmak bir araya gelince doğal olarak serap görmenin önüne geçemiyorum.
Durdurun beniiiii!!!!!!!!!!!...
Ben hemen bir atlayıp suya geliyorum … :)

11 yorum:

 1. nane sekercim bak sen uzulma diye yagmur yagdirdim ben :)

  YanıtlaSil
 2. Suyu ben de çok severi,m deniz kenarı evim için hergün şükrediyorum angara gibi biryerden sonra ama sorun şu ki benim denizfobim var ,su birikintisine giremiyorum,bakıyorum manzarasına bayılıyorum onsuz olamam hatta ama içine giremem olmuyor denedik panik atak geçirme aşamasına kadar ilerliyorum,ama o serinlik duygusu insanı çekmiyor da değil fikir güzel hatta çoook serin klimaların dahi yetersiz kaldığı bugünler için fevkaladenin fevkinde bir fikir bu :D

  YanıtlaSil
 3. benimde sıcaktan buharlaşan beynim ara ara hayal dünyasına kayıp geri dönüyor..
  sıcaktandır sıcaktan:)

  YanıtlaSil
 4. ah korkuyorum bu hayaller yoldan çıkaracak bizi :)

  YanıtlaSil
 5. sevgili uzmanamatör, umarım gönlündeki deniz kenarı evine kısa sürede kavuşur, uzuuun süre de keyfini çıkarırsın.
  su, ilaçtır bana göre ister yüzerek, ister onu izleyerek hiç fark etmez sana hangisi iyi geliyorsa odur en doğrusu :)

  YanıtlaSil
 6. sevgili gelinnciğim ,eksik olma :) ben de yağmur izleme keyfini kahvemle taçlandırdım :)

  YanıtlaSil
 7. selaaaam,
  profil resminde nane şekeri Patty bulunan birini Snoopy hayranı biri nasıl izlemez;) hoşgeldim blogunuza, sizi de beklerim:))

  YanıtlaSil
 8. Hoş geldin Leylak Dalı :)
  Snoopy hayranı birinin blogumda beni yalnız bırakmaması çok hoş,teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 9. Teşekkürler iade-i ziyaretinize:)) bu arada merak ettim mr sonucunuz nasıl, umarım bir sorun yoktur, sevgiler...

  YanıtlaSil
 10. ilginiz için çok teşekkür ederim.
  henüz sonucu almadım,aldığımda buradan yazacağım :)

  YanıtlaSil
 11. Küçükken yatak odamızın su dolu olmasını hayal ederdim. Hatta kardeşimle oturma odasındaki kanepeleri evimiz, kanepe dışındaki diğer yerleri de zehirli su ile dolu ilan edip oyunlar oynardık. Benimle aynı düşüncede birisinin olacağı aklıma gelmemişti hiç :)

  YanıtlaSil