Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

5 Şubat 2009 Perşembe

NEDEN BURADAYIM?

Bir blog yazmaya aslında karar vermedim, karar verdirildim :) belki çok konuştuğumdan ( sanırım en belirgin nedeni bu. Yaşıma girmeden basit cümleler kurup sürekli konuştuğum anlatılır hep :)). Böylelikle bu konudaki enerjimi yazarak daha sessiz ve sedasız kullanabileceğimi keşfettiğinden çok yakın bir arkadaşım beni buna itti :) ve çok destekledi. Benim de kendime ait bir alanımın olması fikri hoşuma gidince başladım yazmaya.

Neden Nane Şekeri? Aslında 3 nedeni var. Bunlardan en çok bilineni benim naneli ürünlere olan düşkünlüğüm. Yanımda sürekli naneli şeker, naneli çiklet… bulunduruyor olmam. Daha az bilineni Peanuts çizgi filminde Nane Şekeri Patty karakterine bir arkadaşımın beni çok benzetmesi ve bana Nane Şekeri demesi.3. ve hiç bilinmeyen nedeni ise bloguma isim ararken bu ismi rüyamda görmemdir :)

Yazılarıma, bahsedeceğim konulara belli bir çerçeve koymadım ama ağırlıklı olarak ilgi alanlarımdan bahsedeceğimi düşünüyorum. Bu da gezi, etkinlik gibi konular olacaktır.Ben de yazdıkça göreceğim buradaki yolumu.

Sanırım yazının başında neden bu alana yönlendirildiğimi anladım. Sadece giriş yazısını bile bu kadar uzatabiliyorsam yazılarımın sonu gelmeyecek gibi…
:) :) :)

2 yorum:

  1. 我们的最好朋友之一,

    Sizle tanışma fırsatı bulmuş mutlu azınlıktan biri olarak, oyuncak müzesi ile ilgili yazınızın kurgusunu çok begendiğimi belirtmek isterim. Her ne kadar oyuncaklarla aram iyi olamsada kardeşimi götürmeyi düşünüyorum. Paylaşımınız için teşekkürler.

    大山

    YanıtlaSil