Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

15 Haziran 2009 Pazartesi

KİRPİ DÜŞLERİ

Haftasonu gittiğim ve dünkü yazımda anlatacağımı söylediğim serginin adı,Kirpi Düşleri.
Nerdeyse bahsetmediğim hiçbir an yok şu benim hayalgücü hayranlığımdan :) bu sergi de onlardan biri işte.
Çizerin umutlarını ,hayallerini,düşüncelerini ,beklentilerini sıra dışı çizgilerle anlattığı resimlerden oluşan bir sergi Kirpi Düşleri.
Bryan Nance ‘in figürlerine, eşinin resim içeriği ile ilgili yazmış olduğu hikayeleri eşlik etmekte.
Sergi 13 Haziran -11 Temmuz tarihleri arasında gezilebilir. Taksim’den Sıraselviler Caddesine inerken Alman Hastanesini geçtiğinizde sağda kalan Zenka Cafe’de sergilenmekte resimler.Sergiyi gezdikten sonra bir şeyler de yiyip ,içebileceğiniz bir mekan Zenka Cafe.
Son derece değişik desen ve bakış açılarının yansıtıldığı bu güzel resimleri sadece gezmekle kalmayıp satın da alabilirsiniz :)
Yolunuz Taksim’e düşerse uğramanızı önereceğim bir sergi.

2 yorum:

  1. Sevgili NaneŞekeri... Bu izninle ilgili senden daha fazla yazı beklentisi içerisindeyim, lakin ctesi akşami birden bizim evin önünden ortaya çıkman, blog ve yorum yazamayacak kadar ortalardan kaybolman ve kutuplarda sana benzer bir gezginin gorulmus olması söylentisi beni epey bir düşündürmekte...
    Hadi aydınlat blog camiasını....

    YanıtlaSil
  2. Gizemlerle dolu,nerden çıkacağı hiç belli olmayan biriyim ben :)
    Senin de http://bikacbisi.blogspot.com/ blogunda ayzdığın gibi saat 10:00 dan 12:00 e kadar nişantaşından sıkılıp bu sürede taksimde dolanıp seninle yemek yemeye yetişebildiğim düşünülürse bu cumartesi günü evimde misafir ağırlamam, akşam taksimde resim sergisi sonrası senin evinin önünden seni arayıp sonrasında da cadde de arkadaşlarımla buluşmam benim için son derece olağan :)

    YanıtlaSil